32 Aktif Kurs

33 Eğitmen

1133 Kursiyer

2020-2021 Bahar Dönemi Aktif Kurs Listesi

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ
etiSEM-04-01 Bilgisayar İşletmenliği (Operatörlüğü) SABRİ NEJAT ÖZTÜRK SANALD02 (2 Gün – Pazartesi, Çarşamba (19:30-20:20 / 20:30-21:20)) 20 Açılmış
etiSEM-04-01 Bilgisayar İşletmenliği (Operatörlüğü) TUFAN KELECİOĞLU SANALD03 (2 Gün – Salı, Perşembe (14:00-14:50 / 15:00-15:50)) 12 Açılmış
etiSEM-04-01 Bilgisayar İşletmenliği (Operatörlüğü) TUFAN KELECİOĞLU SANALD02 (2 Gün – Pazartesi, Çarşamba (14:00-14:50 / 15:00-15:50)) 12 Açılmış
etiSEM-04-01 Bilgisayar İşletmenliği (Operatörlüğü) ÖZGE BİLİCİ SANALD03 (2 Gün – Pazartesi, Çarşamba (14:30-15:20 / 15:30-16:20)) 15 Açılmış
etiSEM-04-01 Bilgisayar İşletmenliği (Operatörlüğü) ÖZGE BİLİCİ SANALD04 (2 Gün – Salı, Perşembe (14:30-15:20 / 15:30-16:20)) 12 Açılmış
etiSEM-04-01 Bilgisayar İşletmenliği (Operatörlüğü) GONCA YANMAZ SANALD04 (2 Gün – Salı, Perşembe (20:30-21:20 / 21:30-22:20)) 0 Puantaj
etiSEM-04-01 Bilgisayar İşletmenliği (Operatörlüğü) ÖZGE BİLİCİ SANALD04 (2 Gün – Salı, Perşembe (20:30-21:20 / 21:30-22:20)) 12 Açılmış
etiSEM-04-01 Bilgisayar İşletmenliği (Operatörlüğü) ÖZGE BİLİCİ SANALD04 (2 Gün – Pazartesi, Çarşamba (20:30-21:20 / 21:30-22:20)) 13 Açılmış
etiSEM-04-01 Bilgisayar İşletmenliği (Operatörlüğü) TUFAN KELECİOĞLU SANALD03 (2 Gün – Pazartesi, Çarşamba (20:00-20:50 / 21:00-21:50)) 20 Açılmış
etiSEM-04-01 Bilgisayar İşletmenliği (Operatörlüğü) ÖZGE BİLİCİ SANALD04 (2 Gün – Salı, Perşembe (20:30-21:20 / 21:30-22:20)) 9 Açılmış
etiSEM-04-01 Bilgisayar İşletmenliği (Operatörlüğü) YASEMİN DOĞAN ALBAYRAK SANALD02 (2 Gün – Salı, Perşembe (19:30-20:20 / 20:30-21:20)) 23 Açılmış
etiSEM-04-09 Web Tasarım Kurs Programı SABRİ NEJAT ÖZTÜRK SANALD01 (3 Gün – Salı, Perşembe, Cumartesi (19:00-19:50 / 20:00-20:50)) 23 Açılmış
etiSEM-04-10 SPSS ile Veri Analizi Geliştirme ve Uyum Eğitimi AYŞE İŞİ SANALD04 (2 Gün – Pazartesi, Çarşamba (20:30-21:20 / 21:30-22:20)) 21 Açılmış
etiSEM-04-10 SPSS ile Veri Analizi Geliştirme ve Uyum Eğitimi AYŞE İŞİ SANALD03 (2 Gün – Pazartesi, Çarşamba (20:00-20:50 / 21:00-21:50)) 19 Notu Girilmiş
etiSEM-04-11 Uzman Sistemler YUNUS KAYIR SANALD02 (2 Gün – Pazartesi, Çarşamba (19:30-20:20 / 20:30-21:20)) 1 Pasif
BÜRO YÖNETİMİ VE SEKRETERLİK
etiSEM-06-02 Yönetici Asistanı YILMAZ DELİL SANALD3135 (3 Gün – Pazartesi, Çarşamba, Cuma (19:00-19:50 / 20:00-20:50)) 20 Açılmış
etiSEM-06-04 Hızlı Klavye Kullanımı (F Klavye) EMİNE YILDIRIM SANALD03 (2 Gün – Pazartesi, Çarşamba (10:00-10:50 / 11:00-11:50)) 12 Açılmış
etiSEM-06-04 Hızlı Klavye Kullanımı (F Klavye) EMİNE YILDIRIM SANALDO3 (2 Gün – Salı, Perşembe (10:00-10:50 / 11:00-11:50)) 16 Açılmış
etiSEM-06-04 Hızlı Klavye Kullanımı (F Klavye) EMİNE YILDIRIM SANALD03 (2 Gün – Salı, Perşembe (14:00-14:50 / 15:00-15:50)) 15 Açılmış
ÇOCUK GELİŞİMİ VE EĞİTİMİ
etiSEM-07-01 Evde Çocuk Bakımı EMEL GÜNDOĞDU SANALD05 (2 Tam Gün – Pazartesi, Çarşamba (Sabah 09:30-10:20 / 10:30-11:20) / Pazartesi, Çarşamba (Öğle 13:30-14:20 / 14:30-15:20)) 12 Açılmış
HASTA VE YAŞLI HİZMETLERİ
etiSEM-100-04 Hasta Kabul İşlemleri EMİNE YAĞCI KALECİK SANALD3135 (3 Gün – Pazartesi, Çarşamba, Cuma (10:00-10:50 / 11:00-11:50)) 13 Açılmış
etiSEM-100-04 Hasta Kabul İşlemleri EMİNE YAĞCI KALECİK SANALD3135 (3 Gün – Pazartesi, Çarşamba, Cuma (10:00-10:50 / 11:00-11:50)) 23 Açılmış
GRAFİK VE FOTOĞRAF
etiSEM-17-02 Bilgisayar Destekli Grafik ve Tasarım RUHSAR KAVASOĞLU SANALD02 (2 Gün – Cumartesi – Pazar (09:30-10:20 / 10:30-11:20)) 23 Açılmış
MAKİNA TEKNOLOJİSİ
etiSEM-20-01 Bilgisayar Destekli 2 Boyutlu Çizim (AutoCAD) SELÇUK YAĞMUR SANALD04 (2 Gün – Pazartesi, Çarşamba (20:30-21:20 / 21:30-22:20)) 19 Açılmış
etiSEM-20-01 Bilgisayar Destekli 2 Boyutlu Çizim (AutoCAD) SELÇUK YAĞMUR SANALD213 (2 Gün – Pazartesi, Çarşamba (19:00-19:50 / 20:00-20:50)) 20 Notu Girilmiş
MAKİNA TEKNOLOJİSİ
etiSEM-20-02 Bilgisayar Destekli Üç Boyutlu Çizim (SolidWORKS) SALTUK ALPER YASAR SANALD02 (2 Gün – Salı, Perşembe (19:30-20:20 / 20:30-21:20)) 19 Açılmış
etiSEM-20-02 Bilgisayar Destekli Üç Boyutlu Çizim (SolidWORKS) SALTUK ALPER YASAR SANALD04 (2 Gün – Salı, Perşembe (20:30-21:20 / 21:30-22:20)) 11 Kayıt Aşaması
MUHASEBE VE FİNANSMAN
etiSEM-41-02 Dış Ticaret Uzmanı Eğitimi CEMALETTİN AKTEPE SANALD02 (2 Gün – Pazartesi, Çarşamba (19:30-20:20 / 20:30-21:20)) 2 Kayıt Aşaması
etiSEM-41-02 Dış Ticaret Uzmanı Eğitimi CEMALETTİN AKTEPE SANALD02 (2 Gün – Salı, Perşembe (19:30-20:20 / 20:30-21:20)) 19 Açılmış
etiSEM-41-03 Bilgisayar Destekli Muhasebe NEŞAT ALEMDAR SANALD213 (2 Gün – Pazartesi, Çarşamba (19:00-19:50 / 20:00-20:50)) 20 Açılmış
etiSEM-41-03 Bilgisayar Destekli Muhasebe ÖMER FARUK ARSLAN SANALL235 (SANALL235 (2 Gün – Çarşamba, Cuma (20:30-21:20 / 21:30-22:20)) 15 Açılmış
KİŞİSEL GELİŞİM VE EĞİTİM
etiSEM-59-01 İş ve Sosyal Hayatta İletişim AYLİN ATİK SEYİDE SANALD04 (2 Gün – Salı, Perşembe (20:30-21:20 / 21:30-22:20)) 8 Kayıt Aşaması
etiSEM-59-01 İş ve Sosyal Hayatta İletişim YAKUP İÇİNGÜR SANALD02 (2 Gün – Pazartesi, Çarşamba (19:30-20:20 / 20:30-21:20)) 0 Pasif
etiSEM-59-02 Osmanlı Türkçesi Seviye A1 MERVE GÖKÇE KANIT SANALD3135 (3 Gün – Pazartesi, Çarşamba, Cuma (10:00-10:50 / 11:00-11:50)) 11 Açılmış
etiSEM-59-05 Türk İşaret Dili (TİD) Temel SELDA DEMİRCİ SANALD04 (2 Gün – Salı, Perşembe (20:30-21:20 / 21:30-22:20)) 13 Açılmış
etiSEM-59-05 Türk İşaret Dili (TİD) Temel NİHAL DEMİRAĞ SANALD03 (2 Gün – Salı, Perşembe (20:00-20:50 / 21:00-21:50)) 20 Açılmış
etiSEM-59-05 Türk İşaret Dili (TİD) Temel ELİF GENÇTÜRK SANALD03 (2 Gün – Pazartesi, Çarşamba (20:00-20:50 / 21:00-21:50)) 20 Açılmış
etiSEM-59-05 Türk İşaret Dili (TİD) Temel SEVGİ IRMAK SANALD04 (2 Gün – Cumartesi – Pazar (10:30-11:20 / 11:30-12:20)) 14 Açılmış
etiSEM-59-05 Türk İşaret Dili (TİD) Temel SELDA DEMİRCİ SANALD04 (2 Gün – Salı, Perşembe (20:30-21:20 / 21:30-22:20)) 20 Açılmış
etiSEM-59-19 Etkili ve Hızlı Okuma EMİNE ŞAHBAZ SANALD02 (2 Gün – Salı, Perşembe (19:30-20:20 / 20:30-21:20)) 11 Kayıt Aşaması
etiSEM-59-20 Diksiyon GÜLSEV KÖREMEZLİ SANALD267 (2 Gün – Cumartesi – Pazar (13:30-14:20 / 14:30-15:20)) 20 Notu Girilmiş
etiSEM-59-20 Diksiyon GÜLSEV KÖREMEZLİ SANALD267 (2 Gün – Cumartesi – Pazar (13:30-14:20 / 14:30-15:20)) 0 Kayıt Aşaması
etiSEM-59-24 Diksiyon, Spikerlik ve Sunuculuk AYLİN ATİK SEYİDE SANALD3135 (SANALD3135(3 Gün – Pazartesi, Çarşamba, Cuma (20:30-21:20 / 21:30-22:20)) 18 Açılmış
etiSEM-59-24 Diksiyon, Spikerlik ve Sunuculuk GÜLSEV KÖREMEZLİ SANALD02 (2 Gün – Salı, Perşembe (19:30-20:20 / 20:30-21:20)) 13 Notu Girilmiş
etiSEM-59-24 Diksiyon, Spikerlik ve Sunuculuk GÜLSEV KÖREMEZLİ SANALD213 (2 Gün – Pazartesi, Çarşamba (19:00-19:50 / 20:00-20:50)) 19 Notu Girilmiş
MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI
etiSEM-60-09 Türk Sanat Müziği Repertuvarı Eğitimi SUAT YILDIRIM SANALD04 (2 Gün – Salı, Perşembe (20:30-21:20 / 21:30-22:20)) 23 Açılmış
YABANCI DİLLER
etiSEM-80-04 Arapça Seviye A1 EMEL DÖNMEZ SANALD04 (2 Gün – Pazartesi, Çarşamba (20:30-21:20 / 21:30-22:20)) 23 Açılmış
etiSEM-80-06 İngilizce Seviye A1 HİLAL İŞ SANALD02 (2 Gün – Pazartesi, Çarşamba (14:00-14:50 / 15:00-15:50)) 17 Açılmış
etiSEM-80-06 İngilizce Seviye A1 HİLAL İŞ SANALD02 (2 Gün – Pazartesi, Çarşamba (14:00-14:50 / 15:00-15:50)) 16 Açılmış
etiSEM-80-06 İngilizce Seviye A1 DİLŞAD YÜKSEL SANALD03 (2 Gün – Pazartesi, Çarşamba (20:00-20:50 / 21:00-21:50)) 24 Açılmış
YABANCI DİLLER
etiSEM-80-06 İngilizce Seviye A1 AFŞIN FİDAN SANALD04 (2 Gün – Salı, Perşembe (20:30-21:20 / 21:30-22:20)) 19 Açılmış
etiSEM-80-06 İngilizce Seviye A1 AFŞIN FİDAN SANALD04 (2 Gün – Salı, Perşembe (20:30-21:20 / 21:30-22:20)) 18 Açılmış
etiSEM-80-07 İngilizce Seviye A2 HİLAL İŞ SANALD03 (2 Gün – Salı, Perşembe (14:00-14:50 / 15:00-15:50)) 13 Açılmış
etiSEM-80-07 İngilizce Seviye A2 ANIL MUSTAFA DUVAN SANALD04 (2 Gün – Salı, Perşembe (20:30-21:20 / 21:30-22:20)) 8 Kayıt Aşaması
etiSEM-80-08 Rusça Seviye A1 ALONA ANKUDINOVA BİLGİ SANALD02 (2 Gün – Cumartesi – Pazar (14:00-14:50 / 15:00-15:50)) 12 Açılmış
etiSEM-80-09 Rusça Seviye A2 ALONA ANKUDINOVA BİLGİ SANALD02 (2 Gün – Cumartesi – Pazar (09:30-10:20 / 10:30-11:20)) 11 Açılmış
etiSEM-80-19 Yabancı Diller İngilizce B1 Seviyesi HİLAL İŞ SANALD3135 (3 Gün – Pazartesi, Çarşamba, Cuma (10:00-10:50 / 11:00-11:50)) 23 Açılmış
HOBİ VE DESTEK EĞİTİMLERİ
etiSEM-90-04 Çocuklar için İngilizce Başlangıç A1 MUSTAFA GÖKTÜRK TAPIŞ SANALD267 (2 Gün – Cumartesi – Pazar (13:30-14:20 / 14:30-15:20)) 16 Açılmış
etiSEM-90-04 Çocuklar için İngilizce Başlangıç A1 AFŞIN FİDAN SANALD267 (2 Gün – Cumartesi – Pazar (13:30-14:20 / 14:30-15:20)) 16 Açılmış
etiSEM-90-04 Çocuklar için İngilizce Başlangıç A1 ANIL MUSTAFA DUVAN HSCS61 (Cumartesi Sabah 09:30 – 12:00) 15 Açılmış
etiSEM-90-04 Çocuklar için İngilizce Başlangıç A1 ANIL MUSTAFA DUVAN HSPÖ72 (Pazar Öğle 13:30 – 16:00) 19 Açılmış
etiSEM-90-04 Çocuklar için İngilizce Başlangıç A1 AFŞIN FİDAN SANALD03 (2 Gün – Cumartesi – Pazar (10:00-10:50 / 11:00-11:50)) 14 Açılmış
etiSEM-90-04 Çocuklar için İngilizce Başlangıç A1 MUSTAFA GÖKTÜRK TAPIŞ SANALD03 (2 Gün – Cumartesi – Pazar (10:00-10:50 / 11:00-11:50)) 20 Açılmış
etiSEM-90-05 Çocuklar için İngilizce Başlangıç A2 ANIL MUSTAFA DUVAN HSCÖ62 (Cumartesi Öğle 13:30 – 16:00) 14 Açılmış
etiSEM-90-05 Çocuklar için İngilizce Başlangıç A2 ANIL MUSTAFA DUVAN HSPS71 (Pazar Sabah 9:30 – 12:00) 13 Açılmış
etiSEM-90-46 İIeri Kurs Uygulamaları-FOTOĞRAF ÇEKİMİ VE GÖRSEL DÜZENLEME MURAT BERKYÜREK SANALD03 (2 Gün – Pazartesi, Çarşamba (10:00-10:50 / 11:00-11:50)) 12 Açılmış
etiSEM-90-46 İIeri Kurs Uygulamaları-FOTOĞRAF ÇEKİMİ VE GÖRSEL DÜZENLEME MURAT BERKYÜREK SANALD03 (2 Gün – Pazartesi, Çarşamba (10:00-10:50 / 11:00-11:50)) 5 Açılmış
GAZETECİLİK
etiUZEM-110-01 Dijital Fotoğrafçılık MURAT BERKYÜREK SANALD02 (2 Gün – Pazartesi, Çarşamba (14:00-14:50 / 15:00-15:50)) 8 Açılmış
etiUZEM-110-01 Dijital Fotoğrafçılık MURAT BERKYÜREK SANALD02 (2 Gün – Pazartesi, Çarşamba (14:00-14:50 / 15:00-15:50)) 16 Açılmış
etiUZEM-110-01 Dijital Fotoğrafçılık LEVENT BULUT SANALD02 (2 Gün – Pazartesi, Çarşamba (18:30-19:20 / 19:30-20:20)) 13 Açılmış