Etimesgut hazır
Uzaktan Eğitime Başladık !
Yeni dönemde kayıt olun
uzaktan eğitimle sertifika alın !

etiUZEM ile Başladık !

etiUZEM Eğitim Yönetim Sistemi tasarlanırken; etiSEM – Etimesgut Belediyesi Sürekli Eğitim ve Uygulama Merkezi’nde düzenlenen mesleki gelişim ve beceri edindirme faaliyetlerinin Online olarak yapılmasını sağlayacak bir sistem kurulması amaçlanmıştır.


Eğitimde dijitalleşme birçok fırsatı beraberinde getiriyor. Bu olumlu gelişmeleri eğitim-öğretim süreçlerinin geneline yayarak ve sistemi dijital araçlarla destekleyerek hem içerisinde bulunduğumuz süreçte hem de sonraki süreçte eğitimde kalite artışı sağlanması mümkündür.

Bu kapsamda, Etimesgut Belediyesi uzaktan eğitim sistemine geçiş yapıyor,  bir yandan da dünyadaki bu konuda yaşanan değişim ve gelişmeleri yakından takip ediyor.

Etimesgut Belediyesi olarak etiSEM’in uzaktan eğitim portalı etiUZEM, BEYTEM Bilişim ve OVEA Akademi‘nin katlkılarıyla, Etimesgut’lular ile buluştu.

Farklı Öğrenme
Teknikleri
etiUZEM eğitim ile, dijital araçlar ile onlarca, yüzlerce farklı öğretme ve öğrenme yöntemi etiUZEM’de Etimesgutlularla buluşuyor.
Aynı Anda Daha Fazla
Kişiye Erişim
Erişim sınırları kalkıyor her Etimesgut’lu etiUZEM ile her türlü bilgi ve dokümana evinde veya etiSEM’lerde ulaşabilecektir.
Herkese Uygun
Öğrenme Yöntemi
etiUZEM uçsuz bucaksızdır. Eğitmen de öğrenci de kendisine en uygun öğrenme yöntemini etiUZEM platformlarında bulabilir.
Zaman Esnekliği
Özel durumlar sebebiyle eğitime katılamama durumunda istediğiniz zaman eğitim kayıtlarına ulaşabilir ve eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz.
Eğitimin Takibi ve
İyileştirilmesi
etiUZEM ile eğitmen ve öğrencilerin tüm işlemleri takip edilebilecek  eğitimin daha iyi sonuç alınacak şekilde iyileştirilmesi yapılabilecektir.
Çevre ve
Sağlık Dostu
etiUZEM çevre ve sağlık dostudur. Evinizde veya etiSEM’lerde  sağlıklı koşullarda eğitim alacaksınız. Zamandan, ulaşımdan, maliyetten daha bir çok şeyden tasarruf edebileceksiniz.

Moodle etiUZEM’de !

Uzaktan eğitim, zaman ve mekandan tamamen bağımsız, öğrencinin ve öğretmenin derse gelme zorunluluğu olmadan, mevcut bilgisayar teknolojileri vasıtasıyla tamamen sanal ortamda, canlı, görüntülü, sesli ve interaktif olarak  derslerin işlendiği; katılımcının istediği zaman bunları tekrar tekrar izleyebileceği/görüntüleyebileceği, kaynak bilgilerine ulaşabileceği bir eğitimin verildiği; günümüz şartlarında eğitim ve öğretimin hızla bilgisayar ortamına geçtiği akılcı, çağdaş, yenilikçi bir eğitim sistemidir.

etiUZEM Eğitim Yönetim Sistemi; uzaktan eğitim için tasarlanmış, canlı dersler ve her türlü ders etkinliklerine yönelik işlemlerin yapılabilmesine imkan sağlayan Eğitim Yönetim Sistemi’dir.

Hali hazırda Moodle altyapısı ile tasarlanan bu sistem, dünyanın 241 ülkesinden 150.000’i aşkın site ve eğitim kurumu, Türkiye’den ise 1080 site ve 30’u aşkın üniversite tarafından kullanılmaktadır.

Online Eğitim Veren Kamu Kurumları

BTK Akademi

BTK Akademi, özellikle bilgi teknolojileri alanında oluşturulan dijital eğitim portalıdır.

Sanal Ticaret Akademisi

Sanal Ticaret Akademisi, özellikle ticaret alanında oluşturulan dijital eğitim portalıdır.

Ankara Ticaret Akademisi

Üyelerinin yeteneklerini geliştirmek ve mesleki yeterliliklerini artırmak amacıyla ATO tarafından sunulan online eğitim portalıdır.

Sık Sorulan Sorular

Kurslar, kayıt ve diğer konularla ilgili sorularınız için SSS sayfamızı ziyaret ediniz. Aradığınız cevabı bulamadıysanız bize yazınız.

Sorunuz mu var ?
Bize yazın

Her türlü soru görüş ve önerileriniz bizim için önemlidir. Yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

    Lütfen formu eksiksiz doldurun